1. FORDULÓ, 1. MÉRKŐZÉS

VÁCI NKSE–HOLON HC (izraeli) 46–17 (23–12)
Vác, 500
 néző. Vezette: Losak, Sajbakov (ukránok)
VÁC: Arenhart – Jovetic 9, Hámori, Lakatos 3, Helembai 2, Kovács P. 2, Radosavljevic 7. Csere: Suba(kapus), Szamoránsky 3, Souza 4 (3), Barján 3, Szondi 4, Diószei 6, Kácsor 3, Hornyák B. Edző: Szilágyi Zoltán
HOLON: Nkemelu – Ben Jakov, Bahsi 2, Aminov 1, Ohaakwe 7, Levi 1, Gueta. Csere: Dahbas (kapus), Ben Sosan 6 (1), Szimantov. Edző: Edan Aronovics
Az eredmény alakulása. 7. perc: 4–3. 20. p.: 13–10. 27. p.: 20–10. 38. p.: 29–13. 45. p.: 35–15. 53. p.: 43–16
Kiállítások: 6, ill. 8 perc
Hétméteresek: 5/3, ill. 5/1
MESTERMÉRLEG:
Szilágyi Zoltán:
 – Az elején voltak problémáink a védekezéssel, az ellenfél balátlövőjét nem tudtuk semlegesíteni. A támadójátékunk hatvan percen keresztül megfelelő volt, és húsz perc után már a védőmunkánk is feljavult. A visszavágón is igyekszünk kiszolgálni a lelkes közönséget.

NŐI KÉZILABDA EHF-KUPA
SELEJTEZŐ, 1. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
HOLON HC (izraeli)–VÁCI NKSE 18–44 (9–20)
Vác, 300
HOLON: Nkemelu – Bahsi 2, Ben Jacov 1, Ben Sosan 1 (1), Aminov, Ohaekwe 5, Levi 4. Csere: Dahbas (kapus), Gueta 4 (3), Simantov 1. Edző: Edan Aronovic
VÁC: Arenhart – Jovetic 5, Barján 2, Helembai 4, Souza 5 Kovács P. 3, Radosavljevic 6. Csere: Suba (kapus), Lakatos, Szamoránsky P. 2, Szondi 8, Hámori 1, Diószegi 4, Hornyák B., Kácsor 2, Sziráki 2 (1). Edző: Szilágyi Zoltán
Az eredmény alakulása. 5. perc: 2–2. 13. p.: 5–10. 20. p.: 6–16. 39. p.: 11–28. 48. p.: 16–31. 53. p.: 17–37
Kiállítások: 6, ill. 6 perc
Hétméteresek: 5/4, ill. 1/1
Továbbjutott: Vác, kettős győzelemmel (90–35)
MESTERMÉRLEG
Szilágyi Zoltán: – Hasonló lefolyású volt ez a hatvan perc is, mint az előző. Talán koncentráltabb védekezéssel kezdtünk, viszont támadásban sok labdát eladtunk és a kelleténél több volt a hiba. Örülök viszont a két második félidőben nyújtott felszabadult játékunknak.